آخرین اخبار : 
   

آموزش بافت پیراهن بافتنی مردانه

آموزش بافت پیراهن بافتنی مردانه ای رو می خوام آموزش بدم که برای بافتش به ۸ کلاف بافتنی احتیاج دارید و با میل شماره ۵ بافته میشه.

عکس پبراهن بافتنی(روش کلیک کنید بزرگ نمایش داده میشه)

woolen-q

 

آموزش بافت :

نوع های بافتی که در این بافت استفاده شده : ساده بافی رو بافی برای آموزش نوع بافت ها کلیک کنید.

جلو : با نخ اسپرت موتیف کد ۳۱۰ آلیزه (بعدا برای فروش در سایت قرار داده میشود)که ۶ کلاف استفاده می شود، ۲۱ دانه سر انداخته و ساده می بافیم. یک قسمت رنگی نخ که به اتمام رسید دانه ها را کور می کنیم. از سمت کوتاه تکه بافته شده  در جهت بافت دانه در آورده و دوباره تا اینکه قسمت رنگی دیگر نخ تمام شود می بافیم. این کار را به صورت چرخشی ادامه می دهیم. قد بافت به ۵۰ سانتی متر که رسید ، دیگر به سمت بالا ادامه نداده و فقط در هر دو طرف بافت به موتیف ها ادامه می دهیم تا اینکه عرض بافت به ۵۵ سانتی متر برسد. بعد ، دانه در آورده و ۳ سانتی متر می بافیم. بعد از آن ، برای گودی یقه از وسط ۱۵ دانه کور کرده و دو تکه می بافیم. در رج های بعدی از هر دو طرف یقه یک دانه کور می کنیم. ۱۱ دانه که در سرشانه ها باقی ماند همه دانه ها را کور می کنیم. بعد از آن با نخ سوپرلانامیدی از لبه کار دانه درآورده دو رو ، دو زیر کشبافت می بافیم.

woolen-2

پشت : با نخ سوپرلانامیدی عسلی  که ۲ کلاف لازم می شود  ،۱۱۰ داده سر انداخته ، ۷ سانتی متر ۲ رو ، دو زیر بافت می بافیم. بعد ، ۶۰ سانتی متر ساده بافته و دانه ها را کور می کنیم.

woolen-4

 

 

آستین: با نخ سوپرلانامیدی ۵۰ دانه سر انداخته ، ۷ سانتی متر دو رو ، ۲ زیر کشبافت می بافیم. با ساده بافی ادامه داده ، از هر دو طرف هر ۵ رج ۱ بار یک دانه اضافه می کنیم. ۲۰ سانتی متر بافته و با نخ موتیف ۶ رج ، با نخ عسلی ۶ رج ،با نخ موتیف ۴ رج ، با نخ عسلی ۶ رج ،با نخ موتیف ۶ رج بافته و با نخ عسلی ادامه می دهیم. تعداد دانه ها به ۷۰ دانه که رسید ، اضافه نمی کنیم. قد بافت به ۵۰ سانتی متر که رسید ، دانه ها را کور می کنیم.

woolen-3

یقه : با نخ عسلی از دور یقه دانه در آورده ، ۲۵ رج دو رو ، ۲ زیر کشبافت بافته و کور می کنیم. بافت را تا کرده  و از داخل می دوزیم.

 

دوستان امیدوارم که خوشتون اومده باشه و ببافید.

 

منبع : www.woolen.ir

 

,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال آموزش بافتنی ولن در تلگرام