آخرین اخبار : 

آموزش دوخت مایو زنانه

۱-     ابتدا مطابق با شکل در نقطه b خط bc را عمود بر خط ab خط زیری پنس سینه بکشید و سپس دو خط موازی با آن رسم کنید. سپس همین کار را در پشت طوری انجام دهید که زاویه اش با خط سر شانه دقیقا” همان زاویه خط bc و سرشانه جلو باشد و دو خط موازی با آن در دو طرفش بکشید.

۲-     حال مطابق با شکل منحنیهای جدید گردن و حلقه آستین را بکشید گردی یقه و اندازه اش به میزانی که شما دوست دارید بستگی دارد باز تر یا بسته بودن آن مطابق میلتان می باشد فقط در نظر بگیرید که خط پهلو را در رسم حلقه آستین برای قسمت جلو و پشت کسان اندازه بزنید.به عبارتی حلقه آستین را طوری رسم کنید که خط هلو جلو و پشت یکسان باشد.

۳-     حال اندازه بلندی حلقه پشت را به میزان ۲سانت برای پهنای باند  سر شانه ۳ سانت  کاهش دهید. در صورتی که بند سرشانه کمتر یا بیشتر شود میزان کاهش را متناسب با آن، کم یا زیاد کنید.

۴-     با توجه به اینکه ممکن است یقه زیاد باز باشد از نقطه پنس سینه خطی را بر روی منحنی یقه جلو بکشید محلش مهم نیست ولی هر چه به ۳/۱ وسط جلو نزدیکتر باشد بهتر است.

۵-     حال به اندازه ای به یقه پنس بدهید که خط bc صاف شود ممکن است حدودا” به اندازه ۱٫۶ سانت باشد.

۶-     حال بعد از بستن پنس روی یقه گردی آن را اصلاح کنید.

۷-     سپس برای اینکه پنس سینه زیبا تر دیده شود آن را به پایین تر  منتقل کنید سعی کنید تقریبا به اندازه خط بالایی پنس سینه از خط پایینی پایین بروید و خط جدید را در آنجا رسم کنید.

۸-     حال پنس قبلی سینه را ببندید و پنس جدید را باز کنید البته حدود ۱ سانت کمتر از پنس قبلی و نقطه b.

۹-     حال به اندازه ۱ سانت زاپاس در نظر بگیرید.

۱۰- الگوی مایوی شما به پایان رسید. از کار خود لذت ببرید.

, , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *